Author: h***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very well nice wig beautiful nice colour well made
顏色: 彩色
Price: HK$189.00
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2309187218278372 |
Author: h***m
Date:
Review: very well nice wig beautiful nice colour well made
顏色: 彩色
Author: t***3
Date:
Review: I love ,i love , 💕💕💕😙 thanks Shein
顏色: 彩色
Author: c***5
Date:
Review: Relación calidad-precio: buena calidad y a buen precio Fácil de llevar: fácil de usar Cómodo de llevar: ni se siente Estilo de Peinado Elegante: elegante hermoso
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.